wtorek, 5 sierpnia 2014

mój debiut

Byłam na kilku spotkaniach Blogerek - dokładnie na czterech. Doskonale wiedziała, że zorganizowanie takie spotkania niesie za sobą dużo pracy i spore wyzwanie - ale jedno to mieć tego świadomość, a drugie poczuć to na własnej skórze.

Pewnego wieczoru (to chyba był wieczór) rozmawiając z Olą z Rodzinki z innego świata (którą nota bene nam w zasadzie od zawsze) narodził się pomysł zorganizowanie spotkania dla Mam Blogerek i Ich pociech - o książkach i z książkami w tle.
Skoro powiedziało się A, wypadałoby przelecieć przez cały alfabet aby na samym końcu spotkać się w gronie przesympatycznych Mam podzielić się swoimi książkami z innymi (Zbiórka książek dla Biblioteki szpitala Dziecięcego), wymienić się doświadczeniami czytelniczymi i posłuchać mądrzejszych od siebie.

Wszystko zostało zaplanowane, przygotowane i nie pozostało nic innego jak tupać i czekać aż 29 czerwca nadejdzie i ... nadszedł.
29 czerwca w Cudnych Manowcach na Olsztyńskiej Starówce spotkało się 14 Mam - Mam Blogerek. Zasiadłyśmy za stołem i ... no właśnie skoro spotkanie książkowe to książki być muszą, ale nie zapominajmy, że Mamy to Kobiety, a jak Kobiety to kosmetyki, a jak kosmetyki to Soraya. Zostały Nam zaprezentowane nowości kosmetyczne do higieny i pielęgnacji kobiecego ciała. Następnie głos zabrała Pani z Fundacji Festina Lente i portalu iczytam.pl - zaprezentowała Nam książki, które Fundacja wydaje - w większości są to książki z gruntu brytyjskiego, a więc jak się szybko okazało nie do końca do przyjęcia przez Polskie Mamy.

Wisienką na panelowym torcie było spotkanie z Agnieszką Kacprzyk - Mamą, Blogerką Pisarką i Jej zmaganiami z wydawcami, wydawnictwami i tematem trudnym co codziennym - czyli skąd się biorą dzieci. Agnieszka zaprezentowała Nam pierworys swojej najnowszej książki.

Kiedy My Mamy oddawałyśmy się dyskusji o kosmetykach, książkach Nasze dzieci bawiły się - ale nie bawiły się same i nie biegały samopas a organizowała Im czas ANIMATORKA z Happy Moments - wynikiem tych zabaw były piękne zakładki do książek i obrazki - istne działa sztuki - Nasz wisi na lodówce :)

 to my Organizatorki

Spotkanie nie odbyło się gdyby nie Nasi Sponsorzy - którym bardzo serdecznie dziękuje - książeczki podbiły serce niejednego dziecka, a kosmetyki nie jednej Mamy.

Udział w Czytajmy dzieciom wzięły

Ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować wszystkim Mamom, które uczestniczyły w spotkaniu za to:
- że tych których nie znałam mogłam poznać,
- że mogłam z Wami wymienić achy i ochy wydawnicze
- że mogłam się napić pysznej kawy w miłym towarzystwie
- DZIĘKUJĘ

Zdjęcia są autorstwa Asi, Oli i moim

2 komentarze: