wtorek, 4 lutego 2014

nowości na półeczce

W najbliższy czwartek Przedszkole Julki organizuje DZIEŃ KSIĄŻKI I BOHATERÓW BAJEK. W tym dniu dzieci oczywiście jeżeli mają taką ochotę mogę przynieść do Przedszkola swoją ulubioną książkę. No właśnie ulubioną - i tutaj w Naszym domu pojawił się problem - nie dlatego, że brak książek lub tej ulubionej - ale problem związany z wyborem.


No bo jak można wybrać tą ulubioną, jak lubi się wszystkie - jak ocenić która jest ulubiona, a która ulubieńsza. Ja nie potrafię, choć miałam kilka typów - okazuje się, że Julka też ma kilka i co chwila zmienia zdanie. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała przytargać do Przedszkola Półeczkę z książkami.

Moje zamiłowanie do książek nie ułatwia Nam zadania - bo nie wiedzieć kiedy na półeczce pojawiło się kilka nowości - jedne Julka dostała (Ola jeszcze raz dziękujemy), inne zakupiłam, a jeszcze inne są wynikiem współpracy z Papilonem - także mamy co czytać, mam o czym pisać - tylko jakbym miała jeszcze odrobinę więcej czasu byłoby super.

O czym chcecie przeczytać najpierw?

7 komentarzy:

 1. "Przepraszam czy tu straszy" ta pozycja mnie zainteresowała i chyba trzeba będzie się z nią zapoznać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) będzie na pewno i to już za kilka dni :)

   Usuń
 2. Koniecznie "O Królewnie, która chciała jeździć koparką" - kocham tę książeczkę za sam jej tytuł :-)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu w takim razie specjalnie dla Ciebie - będzie "O Królewnie, która chciała jeździć koparką" - bo jakby nie było to dzięki Tobie ta książka pojawiła się na Naszej półeczce.

   Usuń
 3. Ciekawie się zapowiada ta królewna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie interesuje "Przepraszam, czy tu straszy?" i "Opowiadania z piaskownicy", bo sama się nad nimi zastanawiam. A i o królewnie chętnie poczytam :) U nas też by pewnie był problem z wyborem jednej ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń