czwartek, 23 marca 2017

Zwierzęta w atlasie

Co powiecie - jak Wam powiem, że mamy książkę która nie mieści się na żadną z dostępnych w domu półek - półeczka z książkami jest za mała, za wąska i co tu dużo mówić nie pasuje nijak do książki.I to nie tylko o gabaryty chodzi - to cóż tu dużo pisać Atlas zwierząt jakiego jeszcze nie było.

Pamiętacie jak pisałam Wam o Atlasie Miast - to ten jest jeszcze lepszy, bardziej kolorowy, większy, grubszy i na więcej czasu zajmuje Julkę - a to Kochani nie takie znowu proste.

To nie tyle atlas zwierząt, co książka która pokazuje czytelnikowi co można przeżyć gdy takie zwierze będzie obok. Tak wiem, zaraz podniesie się larum, że to przecież dzikie zwierzęta, ale Kochani przecież to książka, która ma jeszcze bardzie rozwinąć Nasze dzieci. 

DANE TECHNICZNE
Ilustrator: Lucy Letherland
Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Atlas jest intuicyjny można wybrać kontynent i w ramach kontynentu poznawać zwierzę, które tam zamieszkuje lub wybrać zwierzaka z wielkiej rozpiski i ruszać w podróż życia. Każdemu jest poświęcona rozkładówka - opis tego co akurat dzieje się w przyrodzie i piękne, przepiękne ilustracje. Oczywiście nie zabraknie informacji o zwierzaku - także idealny w każdym calu.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza